درباره ما

 

گروه بازرگانی کریم آذر در سال 1362 با هدف پیشرو در فروش انواع لاستیک در سایزهای مختلف توسط آقای کریم آذر در تهران تاسیس شد و فعالیت خود را با عنوان نمایندگی فروش لاستیک های دنا، بارز، کویر تایر و ایران تایر آغاز نمود.
آقای کریم آذر(مدیریت شرکت)ازابتدا، سه اصل مهم صداقت، کیفیت و مشتری‌مداری را سرلوحه فعالیت تجاری خود قرار دادند و با مدیریت صحیح، کارشناسانه و دلسوزانه خود، نقش بسیار مهمی در موفقیت روز افزون این شرکت داشته‌اند. ایشان همچنین به دلیل تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی خود در امر نمایندگی فروش لاستیک‌های ذکر شده در بالا، از طرف مدیریت همین کارخانه‌ها، بارها به عنوان برترین و قویترین نماینده فروش محصولاتشان در سطح کشور معرفی شده‌اند و تقدیرنامه‌های فراوانی را نیز در این زمینه دریافت نموده‌اند.

این شرکت با هدف تنوع در فروش لاستیک در سایزهای مختلف و رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود، اقدام به واردات و فروش لاستیکهای PCR, TBR & OTR از کارخانه چینی به نام Shandong Wanda Boto Tyre CO,. LTD نموده است که این کارخانه از لحاظ تولید لاستیک با کیفیت بالا، جزء سه کارخانه برتر تولید لاستیک در کشور چین می‌باشد و عنوان نمایندگی انحصاری فروش لاستیک‌های این کارخانه در سایزهای مختلف با برند BOTO در ایران متعلق به این شرکت می‌باشد.شرکت ملکان پایدار آذر در حال حاضر دارای چندین فروشگاه و نماینده پخش لاستیک‌های BOTO در سرتاسر ایران می‌باشد و همچنین کلیه این لاستیک‌ها دارای دو سال گارانتی می‌باشند.

گارانتی اصلی

برای ثبت کارت گارانتی خود می توانید از لینک زیر اقدام و اس ام اس خود را دریافت نمایید

کلیک کنید